منوهای نصب در پنل مدیریت

 ۱۰ ابزار رایگان برای بهبود جادویی بازاریابی دیجیتال

 

اگر می خواهید بازاریابی برجسته و جذاب جادویی ایجاد کنید ، باید این مجموعه را امتحان کنید ، در این پست ما ۱۰ ابزار بازاریابی دیجیتال برتر را ارائه می دهیم . که به شما کمک می کند بازاریابی دیجیتال را جادویی  کنید. در این پست همه این ابزارها رایگان هستند و بسیار مفید. هنگامی که از این ابزارها در پروژه های خود استفاده می کنید، طرح های شما جذاب تر  و گیرا تر می شود. تمام این ابزارها  رایگان ، بصرفه در وقت و آسان برای استفاده  هستند.

 

شما همچنین می توانید این ابزار را بدون هیچ هزینه ای دانلود کنید زیرا تمام این ابزار ها رایگان هستند. این ها را بررسی کنید و یکی را انتخاب کنید شما همچنین می توانید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید نظرات شما همیشه باعث خوشنودی ما می شود .

 

Evernote

 

 

تمام زندگی کاری  خود را با هم در یک فضای کاری دیجیتال بیاورید . Evernote جایی است برای جمع آوری ایده های الهام بخش، نوشتن کلمات معنی دار و حرکت دادن پروژه های مهم شما به جلو.

 

Google Drive

 

عکس ها ویدئو ها و فایل های خود را در گوگل درایو قرار دهید  و از هر جایی به فایل های خود توسط فضای ذخیره سازی و پشتیبانی ابری امن دسترسی داشته باشید ،

 

 

Canva

 

 

کانوا طراحی را برای همه ساده تر می کند . طرح های خود را ایجاد کنید  برای وب و یا چاپ، گرافیک وبلاگ، ارائه، کاور فیس بوک، آگهی، پوستر، دعوت نامه و خیلی بیشتر.

 

Hootsuite

 

مدیریت شبکه های اجتماعی خود را با hootsuit  انجام دهید . پیشخوان مدیریت شبکه های اجتماعی برجسته و پیشتاز ، مدیریت چندین شبکه و پروفایل و اندازه گیری نتایج کمپین های شما .

 

CoSchedule Headline Analyzer

 

از این ابزار رایگان استفاده کنید تا عنوان ها  ( headline )  برای پست های وبلاگ یا سایت و ایمییل خود را آنالیز کنید و بهترین عنوان ها را انتخاب کنید که به افزایش ترافیک و سئو شما کمک کند . البته این ابزار فقط در عنوان های انگلیسی می تواند به شما کمک کند .

 

Open Site Explorer

 

با این ابزار لینک های ورودی خود را مدیریت کنید و کیفیت آن را توسعه دهید

 

Onpage Optimization Tool

 

با این ابزار بازاریابی دیجیتال سایت خود را ببینید  که چگونه عنکبوت ها آن را می بیند. این ابزار با یک نگاه اجمالی به اطلاعات اولیه  و بی نظمی در سایت شما می تواند تنظیمات جزئی انجام دهد که می تواند تاثیر مهمی داشته باشد. از این ابزار برای ارزیابی لینک های داخلی، اطلاعات متا و محتوای صفحه استفاده کنید. با استفاده از دقت در رابطه با این عناصر شما می توانید سایت خود را برای رسیدن به حداکثر توانایی خود بسازید .

 

Followerwonk

 

این ابزار بازاریابی دیجیتال به شما کمک می کند تا بهترین زمان را برای انتشار توئیت خود پیدا کنید که به بیشترین دنبال کننده بیانجامد . این اطلاعات توسط این ابزار کف دست شما قرار می گیرد .

 

ابزار آنالیز  SimplyMeasured Analysis tool

 

 

از این ابزار آنالیز شبکه های اجتماعی استفاده کنید تا برند خود را در  شبکه های اجتماعی مختلف مانند توئیتر ، فیسبوک ، اینستاگرام و… آنالیز کنید و گزارش رایگان دریافت کنید .

 

Marketing Grader

 

وب سایت مارکتینگ گریدر یک ابزار رایگان است که وبسایت شما را در زمینه سنجش های کلیدی  مانند کارایی ، موبایل فرندلی ، سئو و امنیت بررسی می کند .

۰ پاسخ به " 10 ابزار رایگان برای بهبود جادویی بازاریابی دیجیتال"

ارسال یک پیغام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی توسط Dmarketing